جدّی ایران خلبان برنامه ازدواج ایرانی

جدّی: ایران خلبان برنامه ازدواج ایرانی برنامه اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

فلاحت پیشه مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر جمهور ای

منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

فلاحت پیشه: منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود

عبارات مهم : ایران

فلاحت پیشه مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر جمهور این است که اگر قرار باشد بر اساس اراده ها، قوانین بین المللی بر هم بخورد باید جهت همه باشد به خصوص که سیاست کشور عزیزمان ایران بر اساس دیپلماسی بین المللی فعالیت می کند که اگر طی آن، سیاست کشور عزیزمان ایران شکست بخورد، این شکست باید جهت تمامی دنیا باشد به خاص اینکه ۴۶ درصد مسیر کلی صادرات نفت از خلیج فارس صورت گرفته و این منطقه نقش مهمی در چرخش نفت دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد است اگر کشور عزیزمان ایران نتواند نفت خود را صادر کند، هیچ کشوری نباید این امکان را داشته باشد.

حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با منزل ملت، با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر جمهور بستن تنگه هرمز نیست آیا که این عنوان تحت مقررات بین المللی بوده و باید رعایت شود.

منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

منظور مدیر جهمور از ترساندن نفتی آمریکا چه بود؟

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مدیر جمهور اظهار داشت که اگر قرار باشد کشور عزیزمان ایران نفت صادر نکند، یعنی شرایط بحرانی حاکم شده است و هیچ کشوری نباید اقدام به صدور نفت کند.

فلاحت پیشه مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر جمهور ای

وی در ادامه با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران نقض مقررات بین المللی یا معاهده ای مثل برجام را در کارنامه خود نداشته، عنوان کرد: یک شرکت بین المللی به تنهایی نمی تواند اقدامی علیه کشور عزیزمان ایران داشته باشد بلکه کارها علیه کشور عزیزمان ایران مجموعه از اراده های آمریکایی است که نمونه آن تحریم است.

اگر نفت کشور عزیزمان ایران صادر نشود، نفت هیچ کشوری نباید صادر شود

فلاحت پیشه در ادامه به تشریح منظور مدیر جمهور از ترساندن آمریکا پرداخت و اذعان داشت: منظور مدیر جمهور این است که اگر قرار باشد بر اساس اراده ها، قوانین بین المللی بر هم بخورد باید جهت همه باشد به خصوص که سیاست کشور عزیزمان ایران بر اساس دیپلماسی بین المللی فعالیت می کند که اگر طی آن، سیاست کشور عزیزمان ایران شکست بخورد، این شکست باید جهت تمامی دنیا باشد به خاص اینکه ۴۶ درصد مسیر کلی صادرات نفت از خلیج فارس صورت گرفته و این منطقه نقش مهمی در چرخش نفت دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با تأکید بر اینکه کشور عزیزمان ایران در بازار نفت دست بسته باقی نخواهد ماند، اظهار داشت: شرایط ما به هیچ وجه بدتر از گذشته یعنی پیش از برجام نخواهد شد و اکنون امکان فروش نفت را داریم حتی اگر سیاست های تحریمی آمریکا مانع شود کشور عزیزمان ایران سازوکاری جهت فروش نفت دارد.

منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

نفت صادراتی کشور عزیزمان ایران تنها یک پنجم توان واقعی کشور جهت تولید نفت است

وی در ادامه با یادآوری این مطلب که نفت صادرشده از سوی کشور عزیزمان ایران تنها یک پنجم توان واقعی ما جهت تولید نفت هست، عنوان کرد: ما در داخل قدرت تأمین انرژی به میزان کافی و پتروشیمی را داریم از این رو به جای معطل ماندن سر این قضایا باید جهت دوران تحریم سیاست چید.

فلاحت پیشه مدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ترساندن تلویحی نفتی آمریکا از سوی مدیر جمهور کشورمان در دیدار با ایرانیان مقیم سوئیس گفت: منظور مدیر جمهور ای

فلاحت پیشه ادامه داد: در شرایط کنونی نباید توان کشور را دست کم گرفت که این شرایط را بحرانی می کند همچنین نباید راجع به توان دولت آمریکا اغراق کرد آیا که آن ها تا کنون ۳۶ نوع تحریم دیگر نیز علیه ما به کار گرفتند.

تشریح برنامه کمیسیون امنیت ملی جهت احیای ظرفیت مرزی

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس با اشاره به شروع کار کمیسیون امنیت با مدیریت تازه عنوان کرد: مورد نیاز است چهار کار در کشور صورت گیرد تا تحریم ها به وقت تبدیل شود؛ مدیریت نیرومند و سالم در داخل، وحدت در حوزه سیاسی، جلوگیری از اجماع بین المللی علیه کشور و ایجاد ظرفیت های همکاری و تحریم زدایی در مرز های کشور از اهم برنامه های کمیسیون خواهد بود.

منظور مدیر جمهور از ترساندن نفتی، بستن تنگه هرمز نبود / فلاحت پیشه

وی در ادامه با اشاره به برنامه های خود مبنی بر دیدار از مرز های کشور در هر هفته اظهار داشت: نخستین سفر خود را به مرز کرمانشاه داشتم و امروز نیز به مرز ایلام خواهم رفت و طی این سفر ها ظرفیت های مرزی را مورد بررسی قرار می دهم چنانچه در وقت تحریم بسیار می توان از ظرفیت مرز ها استفاده کرد.

ضرورت استفاده از ظرفیت تجارت با کشور های مرزی به جای اروپا

فلاحت پیشه اضافه کرد: ۱۰ میلیارد دلار صادرات از کرمانشاه داریم که ۹۰ درصد به سود اقتصاد کشور است که این میزان تقریبا ۵ برابر مجموع صادرات غیرنفتی است که به ۲۸ کشور اروپایی داریم از این رو به جای انتظار از اروپایی ها باید از ظرفیت کشور های دیگر همچون عراق استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در آخر خاطرنشان کرد: همچنین تبادلی بیش از عراق با ترکیه داریم که به حدود ۱۳ میلیارد دلار می رسد از این رو زمانی که ۱۵ مرز و ۲۵ کشور همجوار داریم که باید این ظرفیت را در داخل فعال کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | ایرانی | کمیسیون | آمریکایی | ایرانیان | قوانین بین المللی | کمیسیون امنیت ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog